Logo

Se prodava ruter TP-LINK

Број на оглас: 3508939 | Објавен на: 19.02.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 970 МКД

980 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ruter TP-LINK
970 denari

075 246 607

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Добре

Потврден огласувач