Logo

VW TOURAN 1.9TDI FACELIFT ,,ENTERIERAUTO,,

Број на оглас: 3508946 | Објавен на: 14.02.2020, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.999 €

6.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NOV UVOZ
PLATENI DAVAČKI DO REGISTR
FUL OPREMA
1.9TDI 105KS NAIDOBAR MOTOR NA VW
5 SEDIŠTA
6+R BRZINSKI MENUVAČ
2008GOD NA PROIZVODSTVO
EKSTRA SOSTOJBA
NAD 70 VOZILA NA LAGER NA ,,ENTERIERAUTO,,

Огласи од: enterierauto

enterierauto

DABILE - STRUMICA
Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 enterierauto

Потврден огласувач