Logo

KANISTRI ZA. GORIVO

Број на оглас: 3508966 | Објавен на: 05.07.2020, 13:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tri metalni 20. litarski kanistri za gorivo .inf na. Tel. 075. 887. 992

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач