Logo

GoPro HERO 3 Action Camera

Број на оглас: 3508996 | Објавен на: 19.02.2020, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Nova GoPro HERO 3 Action Camera
mozna e zamena

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Alex

Потврден огласувач