Logo

Se prodava iPhone 6s

Број на оглас: 3509016 | Објавен на: 07.04.2020, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 6s

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 100 €

120 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iPhone 6s full pack

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Gjoko