Logo

Seat Ibiza 1.2benzin!! 2008god!! Nova kola!!

Број на оглас: 3509021 | Објавен на: 17.02.2020, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ibizata e uvezena,plateni se site davacki do tablici!!
20008god!!
1.2benzin!!
150000km!!
Kako nova kola,bez 1 tocka,i nadvor i vnatre e kako nova,pai vozi moze proverka vo servis,moze i test voznja 24h za seriozni kupuvaci,moze da ja zemat da ja probaat kolata!!
Full oprema ima,kozen volan,klima,centralno,al bandazi!!

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Premium Avto

Потврден огласувач