Logo

Opel astra H

Број на оглас: 3509113 | Објавен на: 22.02.2020, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra h 2010g
1.7 eko fleks so 6 stepen menuvac
Kompletno servisiran bez nikakvi vlozuvanja!

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Stevce

Потврден огласувач