Logo

Peugeot 206 2.0 HDI

Број на оглас: 3509122 | Објавен на: 23.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba
Napraven redoven servis
So full oprema
Kontakt samo na viber.078 386 183

 Валандово

Прати Е-Маил

 Zanko

Потврден огласувач