Logo

Reno Clio 1.5dci

Број на оглас: 3509174 | Објавен на: 23.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reno Clio 1.5Dci 2002god.
Full oprema:
Klima
El.stakla
Abs
Centralno
Reg. Do 05/2020
Moze dase proba vo sekoe vreme

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Malis

Потврден огласувач