Logo

PASSAT 1.6 TDI 2012 BLUEMOTION

Број на оглас: 3509214 | Објавен на: 21.02.2020, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PASSAT 1.6 TDI
GOD:2011
KM:185000
NEVIGACIA
GOLEM EKRAN
GREACI NA SEDISTA
BLUTOF
AUX
AUTO HOLT
START STOP
BANDASI 18 (BARAKUDA)
GUMI NOVI
REGISTRACIA CELA GODINA
SERVIS KOMPLET IMA NAPRAVEN
AVTO E DONESEN OD 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
BEZ NIEDNA MANA
MOZE ZAMENA SO SERIOZNI LUDI
TEL:070474998

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Besim

Потврден огласувач