Logo

SEAT TOLEDO I FORD FIESTA

Број на оглас: 3509323 | Објавен на: 09.02.2020, 15:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat toledo 3800€
FORD FIESTA 2008 benzin plin 3700€ 4 novi letni i 4 novi zimski gumi so bandasi
Vo top sostojba

Za podetalni informacii barajte na mob. 076434095
076434095
076434095 Mile

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач