Logo

Seat cordoba 1.6 ates plin klima servo reg 10/2020

Број на оглас: 3509439 | Објавен на: 26.02.2020, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo.odlicna sostojba
Ates plin
Klima
Servo
El.na stakla
Registrirano.do.10.2020

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 ..

Потврден огласувач