Logo

Bandasi 15ki 4x100

Број на оглас: 3509464 | Објавен на: 08.04.2020, 03:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Ekstra bandasi so dobri zimski gumi 185/65/15

Огласи од: Auto Parts

Auto Parts

Гази Баба, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач