Logo

KAZAN ZA RAKIJA 120L

Број на оглас: 3509482 | Објавен на: 18.02.2020, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Kazan za varenje rakija 120L, na kipanje
Ekstra kvalitet so garancija

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач