Logo

PUSNICA ZA MESO NA PLIN****NOVA****

Број на оглас: 3509498 | Објавен на: 13.02.2020, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Pusnica za meso na plin, nova nekoristena, donesena od Amerika
Pusnicata e od najpoznatata amerikanska marka MASTERBUILT

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач