Logo

Peugeot 206 cc 1.6 HDI - 05

Број на оглас: 3509516 | Објавен на: 15.02.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.499 €

2.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206 kabrio 2005 godina 1.6 hdi 110ks uvezeno od Germanija. Pominati 225000 kilometri. Kompletna servisna dokumentacija 2 kluca i sredeni dokumenti do registracija. Krovot funkcionira odlicno bez nikakov problem.
Od oprema poseduva:
Kozni sedista
Kozen volan
Greaci na sedista
Bord kompjuter
Senzori za svetla i dozd
Aluminiumski bandasi so novi zimski gumi

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач