Logo

Продавам зимски гуми

Број на оглас: 3509549 | Објавен на: 20.02.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 215

Висина: 70

Дијаметар: 16

Цена: 110 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам зимски гуми 215/70/16.
Двете се DUNLOP WINTER SPORT, а другите две се PIRELLI SCORPION.
СОЛИДНИ.
Сите четири 110 евра.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Блаже

Потврден огласувач