Logo

Lenovo vibe c

Број на оглас: 3509712 | Објавен на: 23.02.2020, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: Vibe c

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam lenovo vibe c. Mnogu socuvan telefon. Mnogu malku koristen, ke se uverite i sami na lice mesto. Solidna cena za taa klasa na telefon.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач