Logo

СЕ ПРОДАВА СИНТИСАЈЗЕР YAMAHA PSR-150

Број на оглас: 3509721 | Објавен на: 16.09.2020, 23:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Се продава синтисајзер YAMAHA PSR-150, добро сочуван.
Контакт телефон: 076 42 46 92.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Natasa

Потврден огласувач