Logo

Opel Astra 1.7 bg tabli

Број на оглас: 3509793 | Објавен на: 16.02.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


077520469
Astra Gtc 2007 god 1.7 dizel 101ks
Mnogu ekonomicna kola
Zdrav motor podvozje
Ima nadvoresni zabeleski na kriloto
Odlicno zacuvan enterier
Od oprema ima
El prozori i retrevizori
Klima
Parking senzori
Cd radio i dr
Registracija ima do 15mart .platen danok
Ne si trosete vreme za posledna cena
078322606

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Doo

Потврден огласувач