Logo

AKG 420

Број на оглас: 3510068 | Објавен на: 30.06.2020, 22:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Akg 420 pilotka sose kuferce

Kontakt 071316358 Kire

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Perica

Потврден огласувач