Logo

VW JETTA 2.0 TDI 143KS EURO 5 2009GODINA

Број на оглас: 3510238 | Објавен на: 30.03.2020, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Vw jetta 2.0tdi 143ks euro 5 2009 godina
Novi zimski gumi
Desna strana volan

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач