Logo

Motor 1.3 multijet evo

Број на оглас: 3510295 | Објавен на: 08.04.2020, 03:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Noviot motor 2016 godina so pominati 45000 kilometri
Seuste e na kola moze da se proba

Огласи од: Auto Parts

Auto Parts

Гази Баба, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач