Logo

Motor 1.2 benzin od Fiat Panda

Број на оглас: 3510298 | Објавен на: 08.04.2020, 03:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Motorot e staklo so 175000 kilometri moze da se proba seuste e na kola

Огласи од: Auto Parts

Auto Parts

Гази Баба, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач