Logo

VW PASSAT 1.9TDI 116KS 2001

Број на оглас: 3510319 | Објавен на: 22.02.2020, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.000 €

3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW PASSAT B5 1.9TDI 116KS 2001G REG DO 08.2020 ZELEN KARTON NOVI GUMI CENA 3200E

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач