Logo

MERCEDES E 280 CDI V6 7G TRONIC FUL GERMANIJA

Број на оглас: 3510420 | Објавен на: 16.03.2020, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


STRANSKI DUKUMENTI MOZE DA SE CARINI EURO 4
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PREMNOGU ZACUVAMA DONESENA OD GERMANIJA
FUKCIONIRA SO BESPREKORNO MOZE DA SE PROBA I PROVERI VO BILO KOJ SERVIS.
4 NOVI GUMI ZIMSKI

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач