Logo

Se izdava deloven prostor

Број на оглас: 3510428 | Објавен на: 16.09.2020, 22:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava deloven prostor na ul. 4- ti juli br. 3 do liberta.

071383230
076481010

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 i

Потврден огласувач