Logo

Mašina za strižejne ofci

Број на оглас: 3510469 | Објавен на: 14.02.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Mašina za strižejne ofci

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач