Logo

JEEP WRANGLER 2.8CRD UNLIMITED

Број на оглас: 3510485 | Објавен на: 23.02.2020, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Wrangler

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.999 €

8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2008g bg tabli defek lameli na menjac
Euro4 moze da se carini
Dva para bandasi so gumi
8000€
BEZ ZAMENI

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач