Logo

Iphone 7 128GB & 32GB

Број на оглас: 3510547 | Објавен на: 10.02.2020, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Iphone 7

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ostanat e samo Iphone 7 rosegold 10500den
BEZ ZAMENI
Ostanatite se prodadeni.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Tale

Потврден огласувач