Logo

Maf senzor Bosch za nissan

Број на оглас: 3510550 | Објавен на: 26.03.2020, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Almera

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Nissan almera/tino Bosch

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач