Logo

Acer Aspire ES1-512 na delovi

Број на оглас: 3510733 | Објавен на: 16.02.2020, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Acer

Xaрд диск HDD: 500 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Displejot e skrsen drugo se e vo funkcija

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач