Logo

Golf 5 1.9 105KS

Број на оглас: 3510737 | Објавен на: 20.02.2020, 00:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

3.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo top sostojba chip na 140ks za poveke info javate se na brojot ima izvadeno samo TIF

 Струмица    Општина:Босилово

Прати Е-Маил

 Papen

Потврден огласувач