Logo

Ce издава мала кука

Број на оглас: 3510754 | Објавен на: 22.09.2020, 20:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 44 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Друго

Дворна површина: 10 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Адреса: Демир Капиja

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава кука ,(реновирана), од октомври, соба голема 4х6 со ниша, остава , ходник и купатило...погодна за 1-2 до 3 лица. Има куjна , електричен шпорет , ТВ, WI- FI, фрижидер ,клима инвертер. Може да се издава на краток и на долг период Тел. 078 988 255

 Неготино    Општина:Демир Капија

Прати Е-Маил

 Natalija

Потврден огласувач