Logo

Спортски машки часовник Hector Army!

Број на оглас: 3511244 | Објавен на: 11.02.2020, 13:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.190 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


АКЦИСКА ЦЕНА ДОДЕКА ИМА ЗАЛИХА - ЗАШТЕДИ 50%!

Овој мултифункционален часовник е погоден за сите видови на активности. Благодарение на својот спортски дизајн погоден е и за секојдневна употреба.

МНОШТВО КОДОВИ
-Широк спектар на функции Овој спортски
часовник со модерен изглед има многу
корисни функции: стоперка, аларм,
календар, неделник,
LED осветлување, а покрај тоа содржи и двоен екран со аналоген и дигитален приказ на време.

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК
Освен што е идеален за вас, исто така може да биде одличен подарок за луѓе кои ви се драги. Неговиот дизајн и необичност ќе го воодушеви секого.

ВОДООТПОРЕН Е
Нема веќе да морате да се грижите за тоа дали ќе го наводените часовникот, а без проблеми можете да нуркате и на длабочина од 30 метри. Вашиот часовник и понатаму беспрекорно ќе работи.

ИЗДРЖЛИВ И ОТПОРЕН НА УДАРИ
Направен е од висококвалитетен материјал кој не само што го прави водоотпорен, туку го прави и отпорен на удари.

Материјал: Часовникот е направен од цврста гума, ресин смола, и хардлекс стакло
Водоотпорност: до 30 м.
Должина на ременче: 23 см.
Ширина на ремен: 21 мм
Дебелина на куќиштето: 15 мм
Функции: Содржи двоен екран со дигитален и аналоген приказ на времето, стоперка, аларм, календар, неделник, и LED осветлување.
Употреба: Овој часовник е совршен за сите видови спортови, внатрешни и надворешни активности или за секојдневна употреба!

Производот не е на продажба во физички продавници!

Како да нарачаш?
По телефон: 23 20 77 68
Преку email: marija.angelova@dobrokupuvanje.info
Прати порака на : reklama5.mk

Нарачаните производи ги испорачуваме во најкраток временски период од еден ден од добивањето на уплатата.

Гаранцијата и рок на враќање на парите важат 44 дена. Во тој период Ви ги враќаме парите доколку не сте задоволни од производот.

Бесплатна поштарина!
Производот го испраќаме преку брза пошта низ цела Македонија.
Плаќање при превземање! 100% безбедно купување!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 СТУДИО ВЕРДЕ Дооел ШТИП (претпријатие)

Потврден огласувач