Logo

Mreza za mikrofon

Број на оглас: 3511273 | Објавен на: 03.04.2020, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Mrezata e nova i nekoristena

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач