Logo

AUDI A4

Број на оглас: 3511483 | Објавен на: 20.02.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo dobra sostojba pali vozi,servisirana registrirana do 8 mesec.Za kes imat extra cena.Za povekje inf na brojot 078-268-198

 XxX

Потврден огласувач