Logo

SE PRODAVAAT EVRO KUKI GOLF 2, 3 078-387-379

Број на оглас: 3511509 | Објавен на: 30.06.2020, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT EVRO KUKI ZA GOLF
GOLF 2
GOLF 3 KARAVAN
GOLF 3 KRATOK
078-387-379 MIKI

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач