Logo

Restoran Stanica ima potreba od pica majstor i skaradzija

Број на оглас: 3511524 | Објавен на: 15.02.2020, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 30.000 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Potreben e pica majstor i skaradzija za redoven rab. odnos odlicni uslovi pocetna plata 30.000 den.
Lice za kontakt: velimir 070 237-822

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dalibor Ilievski