Logo

GOLF 4 4MOTION VO ODLICNA SOSTOJBA...

Број на оглас: 3511525 | Објавен на: 15.02.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT E VO ODLICNA SOSTOJBA
MOTOR 1.9 TDII PERFEKTEN
REDOVNO SERVISIRAN ODRZUVAN
4 MOTION
4 NOVI ZIMSKI GUMI
FULL OPREMA KLIMA......
POVEKE INFO NA TELL 078-387-379 MIKI
078-387-379 MIKI

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач