Logo

PEUGEOT 607 2.2HDI 2005GODINA REG CELA GODINA

Број на оглас: 3511526 | Објавен на: 03.04.2020, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 607

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.950 €

3.050 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PEUGEOT SO FULL OPREMA NEMA STO NEMA.RACEN MEJNAC SO 6BRZINI +R. STEGNATA NA PREDNICA KAMEN NEMA DA TROPNE. SOCUVANA MNOGU I NADVORESNO I VNATRESNO NIKOGAS NE UDIRANO. ALUMINIUMSKI BANDAZI 17KI SO GLANC NOVI 4 GUMI ZIMNI. REG CELA GODINA DO 11.02.2021.MOZE ZAMENA ZA ZAMENA CENATA E 4500EVRA...MOZE
ZAMENA SO VOZILO I SO SEDUM SEDISTA ...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач