Logo

Seat Altea XL

Број на оглас: 3511604 | Објавен на: 26.02.2020, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea XL

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

3.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Altea XL
2007god
1.9tdi
105ks
Povekje info na 076-245-005

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Goshe

Потврден огласувач