Logo

Yamaha solo elektricna gitara so Gator futrola skoro nova

Број на оглас: 3511635 | Објавен на: 01.06.2020, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Yamaha elektricna gitara so Gator futrola skoro nova.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач