Logo

zvucnici - SAMSUNG PS VN52E

Број на оглас: 3511743 | Објавен на: 23.02.2020, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 звучници SAMSUNG
модел: PS VN52E
во одлична состојба

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач