Logo

Audi A3 1.9TDI 105hp 2006g.

Број на оглас: 3511997 | Објавен на: 21.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.200 €

4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Audi A3 1.9TDI 105hp, 2006год.
Колата е одлично сочувана, проверка по ваша желба.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач