Logo

Pley station 3

Број на оглас: 3512026 | Објавен на: 23.02.2020, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plejstejsn 3 so 3 racki djoistici i 15 igri info na 078 583 136

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 blazo

Потврден огласувач