Logo

Продавам MAVIC AIR fly more combo

Број на оглас: 3512052 | Објавен на: 12.02.2020, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €

600 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Вид на оглас: Се продава


Купен од Солун пред година ипол. Сервисиран во Бугарија (во овластен сервисер на Dj-i), променет еден мотор, gps и gimble, гарантирана функционалност од нив.
Надворешно минимално оштетување, дронот беше удрен поради пилотска грешка.
ВО ИСПРАВНА ФУНКЦИЈА!

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Дамјан

Потврден огласувач