Logo

Se prodava Reno Megane Scenik, cena po dogovor.

Број на оглас: 3512322 | Објавен на: 20.02.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 72 kw / 98 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, registracijata e izvrvena na 15.12.2019, cena po dogovor.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Ace