Logo

TERMOSTATSKI VENTIL

Број на оглас: 3512333 | Објавен на: 02.08.2020, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава термостатски вентил ( мешач ) на топла и ладна вода. Одличен за упптреба кај соларни системи без притисок но и на други места каде е потребна константна температура на вода.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач