Logo

Renault Clio 1.5 dci

Број на оглас: 3512398 | Објавен на: 12.02.2020, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba, vredi da se vidi.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Blaze

Потврден огласувач